projekt dla klienta

Jak w atrakcyjny sposób przedstawić projekt Klientowi

projekt dla klienta

Postprzez AnetaWator » Wto Cze 28, 2011 2:25 pm

Witam serdecznie!
Chciałabym poprosić o poinstruowanie nas, projektantów wnętrz, jak wykonać projekt dla klienta od podstaw. Czyli w jakim programie najlepiej przygotować wstępny projekt koncepcyjny dla klienta, rozmieszczenie światła itd. Chodzi o taki projekt budowlany, który wykonujemy przed wizualizacjami.
Proszę także o umieszczenie przykładowych projektów jakie wykonywaliście dla klientów, projektów budowlanych a następnie wizualizacji do tych projektów.
Dziękuje

AnetaW
AnetaWator

Re: projekt dla klienta

Postprzez kasiula188 » Pon Gru 05, 2011 4:10 pm

Witam serdecznie,
w aranżacji nie istnieje pojęcie projektu budowlanego. Przez projekt budowlany należy rozumieć projekt konstrukcyjny.
Wracając jednak do tematu pragnę przedstawić mój punkt widzenia. Mianowicie moim zdaniem projekt wstępny powinien iść równolegle z wizualizacją.
Jak bowiem wytłumaczyć Klientowi, który ma prawo być laikiem i nie mieć wyobraźni przestrzennej, jak będzie wyglądało jego mieszkanie na podstawie koncepcyjnego projektu wstępnego?
Ponadto mając wykonaną wizualizację wnętrza w InteriCad T5 jestem w stanie automatycznie wygenerować sobie rysunki wykonawcze, które posłużą mi za projekt techniczny.

Pozdrawiam,
Kaśka
kasiula188

Re: projekt dla klienta

Postprzez ArtCube1 » Czw Sty 16, 2014 11:46 am

.
ArtCube1
Super Admin

Wróć do Prezentacja projektu

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość